• کارینو ، کارآفرینی ، هم آفرینی و نوآفرینی
  • مرکز مشاوره کسب و کار و کارآفرینی " کارینو" با اخذ مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  • مرکز رصد و پایش کسب و کار کارینو
1
نتایج افکار سنجی پسا کرونا

نتایج گزارش افکار سنجی پسا کرونا

 

با توجه به اهمیت و تاثیر گسترده­، فراگیر و طولانی شیوع ویروس کوئید 19 بر کسب ­و­کارها، سیاست­گذاری­ها، سبک زندگی و ... مرکز رصد کسب ­و­کار "کارینو"، جهت ترسیم بهتری از آینده و جهان پساکرونا اقدام به برگزاری یک پروژه افکارسنجی نمود، تا با شناخت بهتر از افکار عمومی و درک بیشتر از تاثیرات این ویروس بر کسب­ و­کارها، جامعه و سبک زندگی، با درنظر گرفتن سیاست­گذاری­ های مطلوب و فرایندها ی برتر به کسب و کارها ، صنایع و صاحبان مشاغل ، کمک نماید.

برای سنجیدن افکار، پرسشنامه­ ای حاوی 21 سوال طراحی و به صورت الکترونیکی توزیع شد وجهت دستیابی به اطلاعات کامل و عمیق، از سوالات بسته و باز استفاده شده است که نظرات 456 نفر از مدیران، مسئولین و صاحبان مشاغل و سایر افراد جامعه ، جمع ­آوری گردید. شایان ذکر است، نتایج حاصل از این افکارسنجی به درک بهتر از آینده و چالش­ها و فرصت­های آینده ناشی از این وقفه کمک خواهد کرد و راهنمایی برای سیاست­گذاران، مدیران و صاحبان کسب ­وکار، در راستای کاهش عدم اطمینان و برنامه­ ریزی و سیاست­گذاری­ها و اهداف­شان خواهد بود .

در همین راستا، مرکز رصد و پایش و مشاوره کسب و کار "کارینو" درصدد است ، به عنوان یک نهاد تخصصی و مجرب، یاری رسان صنایع و کسب  وکارها  در دوران بحرانی کرونا و گذار از آن و حتی پسا کرونا باشد و با ارائه مشاوره و خدمت­ رسانی به صنایع و کسب و کارها ، ضمن حفظ بقا، در راستای کسب مزیت رقابتی پایدار ، در کنار آن ها باشد.

 

 جهت دریافت نتایج اینجا را کلیک کنید.انتشارات

پرسش نامه افکار سنجی آینده بازار کار

نتایج این نظر سنجیمنبع مناسبی برای  فعالان حوزه کسب و کار  سیاست گزاران است.

" افکار سنجی 1400 " چشم انداز سازی فردی

1

اخبار

معرفی بهترین و جدید ترین کتاب های حوزه کارآفرینی

داستان کارینو داستان اندیشه های نو

1

تماس با ما
دفتر مرکزی :اصفهان ،خیابان رودکی ، خیابان علامه جعفری ، مجتمع اداری مانا ، طبقه سوم ، واحد 5
Tel:03137866696
mob:09134101373
  whatsApp : 09028894008
 
 
 

دوستان ما